Ilir Meta: Nuk dorehiqem para vitit 2022! – Stop
KLIPET

Ilir Meta: Nuk dorehiqem para vitit 2022!

Presidenti Meta kishte deklaruar, se nëse Edi Rama merrte 71 mandate, ai në 26 prill do të jepte dorëheqjen. Por as Rama nuk mori 71 mandate dhe as Meta nuk u dorëhoq, pasi nuk tha për cilin vit do të ishte ky akt.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *