“Hajde forca, fitore”, Meta filmon Nard Ndokën teksa lahet në pishinë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

“Hajde forca, fitore”, Meta filmon Nard Ndokën teksa lahet në pishinë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta me anë të një video në rrjetet sociale, ka dhënë një mesazh sa politik por edhe komik.

Në këtë video Meta shihet me Nard Ndokën, ku ky i fundit po lahet në pishinë.

“O fitore, o s’ka!”, shkruan mesazhi bashkangjitur videos, ku Meta duket së bashku me kreun e PDK Nard Ndoka.

Ndoka është në pishinë dhe Meta e pyet “çfarë bën mor burrë?”

Ndoka: Ça të bëjmë stërvitje

Meta: I jashtëzakonshëm, po stërvitje për ça o vlla për fitore apo barazim?

Ndoka: Stërvitje për energji

Meta: Hajde forca, fitore Nardi forca.

Video: IMG_6931

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *