Habiten qytetaret/ Gazetari i “Stop” marton çifte dhe ben shkuesi per Shen Valentin – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

Habiten qytetaret/ Gazetari i “Stop” marton çifte dhe ben shkuesi per Shen Valentin

Dita e sotme njihet si Shën Faustini apo dita e beqarëve. Ndërsa ditën e djeshme të rinjtë vërshuan nëpër rrugë për të festuar Shën Valentinin.Ne kemi realizuar intervista me shumë qytetarë, të cilët i kemi pyetur, sesi e festojnë këtë ditë. Vec kësaj, kemi celebruar edhe disa cifte në ditën e të dashuruarve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *