Gafa politikanesh nga fushata elektorale-Stop-12 Prill 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Gafa politikanesh nga fushata elektorale-Stop-12 Prill 2021

Anduel Tahiraj, kandidat i PS ka ngatërruar datën e zgjedhjeve.Po kështu Erald Kaja në Kavajë, thotë, se do të votohet në datën 6. Ded Ndreca i LSI-së Lezhë, pranon, se ka fituar me hile dhe pa hile.Petrit Gjoni i LSI-së Lezhë, ka deklaruar, se do të varrosë urrejtjen për Edi Ramën. Janë këto disa nga gafat e politikanëve, gjatë këtyre ditëve të fushatës elektorale, kur kandidatët janë shpërndarë në bazë për të kërkuar vota.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *