“Fusha magnetike e syrit te jep paralize ose probleme deri ne…” – Stop
KLIPET

“Fusha magnetike e syrit te jep paralize ose probleme deri ne…”

Pyetëm qytetarët, nëse janë supersticiozë dhe si e shprehin të qenit supersticiozë. Disa thonë, se kanë ters macen e zezë. Të tjerë mbajnë hudhër me vete, që të mos i kapë syri i keq. Në cdo rast përgjigjet e të intervistuarve janë plot humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *