Fotot/ Fasule, qepë dhe bukë shtëpie, deputeti i PD-së përvesh mëngët dhe i futet kuzhinës – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Fotot/ Fasule, qepë dhe bukë shtëpie, deputeti i PD-së përvesh mëngët dhe i futet kuzhinës

Deputeti i Partisë Demokratike, Sajmir Korreshi, ka përveshur mëngët dhe i është futur kuzhinës.

Korreshi ka publikuar disa foto ku shihet duke bërë bukë vetë. Si një nikoqir i mirë, ai duket teksa përgatit vetë brumin dhe rezultatin final e tregon në një tjetër shkrepje.

E si çdo shqiptar i zakonshëm, politikani ka zgjedhur ta shoqërojë këtë kulaç me një pjatë fasule, djathë, ullinj dhe qepë. Një pjatë kjo tipike e shqiptarëve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *