FOTO/ Grida Duma dorëzon mandatin e deputetes, Flutura Açka nuk i mban lotët – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

FOTO/ Grida Duma dorëzon mandatin e deputetes, Flutura Açka nuk i mban lotët

Ditën e sotme Grida Duna deklaroi nëpërmjet një deklarate për mediat se ka dorëzuar mandatin e deputetes.

Largimi i Dumës nga Parlamenti ka prekur dashamirësit dhe kolegët e në PD. Në fotot e publikuar në media shihen deputetja Flutura Açka dhe deputeti Agron Gjekmarkaj të prekur nga ky lajm.

Në momentin që Grida Duma bënte deklaratën e dorëzimit të mandatit të deputetit, Açka nuk i ka mbajtur dot lotët.

Ndërkohë, Gjekmarkaj i prekur nga ky lajm shihet me kokën ulur në ambientet ku Duma po bënte dekalratën.

 

foto galeri

foto galeri

 

 

foto galeri

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *