FOTO/ Grenell për pushime në Shqipëri me të dashurin: Pimë kafe, tani… – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

FOTO/ Grenell për pushime në Shqipëri me të dashurin: Pimë kafe, tani…

Ish-i dërguari i Donald Trump për bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë, Richard Grenell nuk është vetëm në jug të Shqipërisë për pushime.

Bashkë me të, ka ardhur edhe i dashuri i tij, Matt Lashey, teksa të dy po shijojnë bregdetin shqiptar.

Të dy kanë publikuar një foto në Instagram, krahas të cilës shkruajnë: Shëtitje në mëngjes, pimë kafe dhe një kredhje në oqean.

Siç duket Grenell nuk është mirë i informuar për pozicionin gjeografik të Shqipërisë, teksa ende nuk e di që Joni është det dhe jo oqean.

POSTIMI I PLOTË:

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *