FOTO/ Berisha futet LIVE në TikTok, ndjekësit e “mbysin” me dhurata – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

FOTO/ Berisha futet LIVE në TikTok, ndjekësit e “mbysin” me dhurata

Kreu i PD-së Sali Berisha po përdor të gjitha rrjetet sociale për të qenë pranë të gjitha audiencave. Mes tyre është dhe TikTok, një rrjet social shumë trend mes të rinjve. Platforma e TikTok, funksionon në atë mënyrë që kur hyn live, njerëzit mund të të bëjnë “dhurata”, të cilat shfaqen në ekran.

Nuk dihet nëse Berisha e dinte këtë, por fotot e tij me kapele, lule e trëndafila, po bëhen virale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *