Financierja dhe drejtori i korruptuar i ZA Gramsh,por dhe implikimi i kryebashkiakes: Po deshe punë, tërhiq denoncimin nga STOPI…. – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *