Fatbardh Kadilli për Berishën: Nuk është i domosdoshëm për PD-në, do të ketë parti edhe pa të! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Fatbardh Kadilli për Berishën: Nuk është i domosdoshëm për PD-në, do të ketë parti edhe pa të!

Ish-kandidati për kryetar të Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli ka sulmuar sërish kryedemokratin Lulzim Basha. Kadilli shkruan se PD ka kryetar, por nuk ka lider.

Gjithashtu ai ka dhënë dhe një mesazh të fortë për ish-kryeministrin Sali Berisha.

“Sot ne kete situate qe jemi, – PD ka kryetar, por nuk ka Lider; – Berisha nuk eshte i domosdoshem per PD. Do kete PD edhe pa ate. – PD nuk eshte e fanatikeve, as thjeshte e anetareve te vet. PD eshte e gjithe shqiptareve”, shkruan Kadilli.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *