“Duart e mbledhura, këmbët lart” skandali i dhunës në kopësht – Stop
KLIPET

“Duart e mbledhura, këmbët lart” skandali i dhunës në kopësht

Në emisionin “Stop” kemi transmetuar disa herë rastë të dhunës ndaj fëmijëve në institucione shtetërore e private. Kësaj radhe jemi ndalur në kopshtin “Piter Pan”, ku edukatoret, në vend që t’i mësojnë e t’i mbajnë fëmijët, përdorin fjalë të padenja e akte fizike të dhunshme ndaj tyre.Kjo është një tjetër këmbanë alarmi për institucionet dhe gjithë shoqërinë, për të ardhmen e fëmijëve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *