Donald Trump i heq financimet OBSH! – Stop
KLIPET

Donald Trump i heq financimet OBSH!

Presidenti amerikan Donald Trump deklaroi heqjen e financimeve për OBSH-në, duke e quajtur filo kineze dhe të dështuar për situatën e koronavirusit.Por Gjermania deklaroi, se OBSH është një nga investimet më të mira.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *