Dita e Verës/ Ilir Meta reciton Vajin e Bylbylit! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Dita e Verës/ Ilir Meta reciton Vajin e Bylbylit!

Sot në të gjithë vendin u festua dita e verës. Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta e përshëndeti këtë ditë duke recituar një poezi të Ndre Mjedës “Vaji i bylbylit”.Kryeqendra e kësaj dite është në Elbasan, ku këtë herë u festua edhe nata e verës, përvec ditës së verës. Mbrëmë Elbasani u ndez nga festa dhe akitivitetet në shesh. Një atmosferë e vërtetë feste ishte edhe sot në Elbasan, ku u organizua dhe festivali i ballokumeve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *