Dasma shqiptare në Angli bëhet virale nusja

Cunat e Londrës kanë sjellë në redaksinë e “Stop” një video spektakolare. Ata kanë qenë në një dasëm në Angli dhe në video duket dhëndri, që shtyn nusen me një karrocë dore, ndërsa të afërmit e dhëndrit shtyjnë këtë të fundit.Në sfond dëgjohen edhe komentet e shqiptarëve, shprehin habinë e përdorimit të një karroce në vend të një makine luksoze.

Të Fundit