Cudia ne Lezhe/ Derri del ne autostrade – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, KLIPET

Cudia ne Lezhe/ Derri del ne autostrade

Në autostradën e Lezhës krahas makinave ecin serbes edhe një derr dhe nje derrkuc. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në studio në emisionin e sotëm, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *