“Burrë i madh me punë e vepra, emri i tij është Ilir Meta”, kënga bën xhiron e rrjetit – Stop
KLIPET

“Burrë i madh me punë e vepra, emri i tij është Ilir Meta”, kënga bën xhiron e rrjetit

Gjatë fundjavës gurra popullore ka krijuar një këngë për presidentin Ilir Meta. Kënga vjen nga Gëzim Ahmetaj dhe titullohet “Jetë të gjatë o Ilir Meta”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *