Brisida Shehaj me LSI! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Brisida Shehaj me LSI!

Brisida Shehaj ka deklaruar, se është bashkuar me LSI-në dhe mund të jetë kandidate për deputete e kësaj force politike.Shehaj tha, se LSI punon për socialistët, ndërsa në PS rilindasit duan të hanë socialistët.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *