Bie zjarr në Shëngjin, era e fortë përhap flakët me shpejtësi, rrezikohen… – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Bie zjarr në Shëngjin, era e fortë përhap flakët me shpejtësi, rrezikohen…

SHËNGJIN

Një zjarr i rënë që prej disa orëve në zonën e Knallës në Shëngjin, vazhdon që të jetë aktiv.

Behet me dije se janë djegur disa mbeturina dhe era e fortë ka bërë që flakët të përhapen me shpejtësi.

Zjarri ka dalë nga kontrolli dhe është përhapur tek shkurret aty pranë.

Për shuarjen e flakëve po punojnë prej orësh zjarrfikësit. Po digjen shkurre dhe ferra. Po ashtu, bëhet me dije se janë rrezikuar nga flakët disa pallate aty pranë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *