Berisha: “Nuk flet dot per kohe Basha, se s’ka patur kurre” – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Berisha: “Nuk flet dot per kohe Basha, se s’ka patur kurre”

Pak ditë më parë kreu demokrat Lulzim Basha u shpreh, se koha e Sali Berishës ka përfunduar. Por dje nga Pogradeci, Berisha iu përgjigj, se Basha nuk ka patur kurrë kohë dhe një njeri i tillë, nuk mund të flasë për kohë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *