Basha në Lushnjë: Më 25 prill të gjithë bashkë për ndryshimin, votoni për fëmijët tuaj – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Basha në Lushnjë: Më 25 prill të gjithë bashkë për ndryshimin, votoni për fëmijët tuaj

TIRANË

Kryedemokrati Lulzim Basha është pritur me entuziazëm nga qytetarët e Lushnjës ku ka qenë sot në kuadër të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Basha tha se më 25 prill të gjithë do votojnë për ndryshimin, duke theksuar se vota nuk është për të apo për Ramën, por për fëmijët.

“Më 25 prill të gjithë bashkë për ndryshimin. Votoni numrin 9, Partinë Demokratike. Një moment vendimtar për ju dhe familjet tuaja. më 25 prill nuk votoni për mua apo për atë por për fëmijët tuaj”, deklaroi Basha, teksa takoi pronarë biznesesh dhe qytetarë të shumtë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *