Basha: Do arrestohen Gjiknuri dhe Ahmetaj

Dje u njoftua arrestimi i ish-ministrit të mjedisit Lefter Koka për dosjen e inceneratorëve.Basha kërkoi dhe arrestimin e Arben Ahmetaj dhe Damian Gjiknurit, sepse sipas tij dhe ato janë të përfshirë.

Të Fundit