Arrestimi i bosit turk të kriptomonedhave, Çuçi: Tolerancë zero për krimin e organizuar! – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Arrestimi i bosit turk të kriptomonedhave, Çuçi: Tolerancë zero për krimin e organizuar!

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka reaguar pas lajmit se u arrestua bosi turk i kriptomonedhave, i shumekerkuar nga Interpoli dhe Turqia.

Ne nje postim ne Twitter, ministri i Brendshem thote se kjo “eshte një tjetër dëshmi e efikasitet gjithnjë e në rritje të policisë kriminale shqiptare”.

“Arrestimi i shtetasit turk të shumëkërkuar nga Interpoli një tjetër dëshmi e efikasitet gjithnjë e në rritje të policisë kriminale shqiptare. Përgëzime të gjithë oficerëve që morën pjesë në operacion.

Tolerancë zero për krimin e organizuar!”, shkruan Çuçi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *