Ankesa per humbjen e pasaportes/ Stop zgjidh problemin! – Stop
KLIPET

Ankesa per humbjen e pasaportes/ Stop zgjidh problemin!

Merushe Meta dhe bashkëshorti i saj tregojnë, se kanë dorëzuar pasaportat në zyrat pritëse në Tiranë në datën 1 nëntor 2019, në katin e 12-të tek ETC, ku ndodhen zyrat e TLs Visa aplication centër. Bashkëshortët janë ndihmuar në këtë zyrë për aplikimin për vizë angleze, por më pas, njëra nga pasaportat është zhdukur.Pas ndërhyrjes së Stop dhe pritjes së përgjigjes për shkak të izolimit të pandemisë, Tls reagoi, duke e gjetur pasaportën e shpallur të humbur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *