Ambasadorja Kim takim me Presidentin Begaj: Roli juaj esencial për demokracinë dhe sigurinë kombëtare – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Ambasadorja Kim takim me Presidentin Begaj: Roli juaj esencial për demokracinë dhe sigurinë kombëtare

Ambasadorja amerikane Yuri Kim, ka reaguar pas takimit me presidentin Bajram Begaj në Presidencë.

Kim ka falënderuar presidentin Begaj për diskutimin e sotëm, duke theksuar se biseda u fokusua në çështjet kuçe. Më tej shton se roli institucional i Presidencës është  në përputhje me kushtetutën, dhe thelbësor për demokracinë dhe sigurinë kombëtare të Shqipërisë”.

Postimi:

“Faleminderit President Bajram Begaj për diskutimin e sotëm të çështjeve kyçe të marrëdhënieve. Roli institucional i Presidencës, në përputhje me kushtetutën, është thelbësor për demokracinë dhe sigurinë kombëtare të Shqipërisë”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *