Aksident i frikshëm në Tiranë, makina kthehet përmbys tek ish-Blloku.

Një aksident infrikshëm automobilistik ka ndodhur sot në mëngjes në Tiranë.

Ngjarja është shënuar në zonën pranë fakultetit të drejtësisë.

Mësohet se një makinë, me drejtuese një femër, është përmbysur në rrugë.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar një ambulancë, ndërkohë që drejtuesja e mjetit është transportuar për në spitalin e Traumës për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

 

Të Fundit