80 vjeçari i paralizuar prej vitesh, Stop i realizon ëndrrën i dhuron karrocën – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

80 vjeçari i paralizuar prej vitesh, Stop i realizon ëndrrën i dhuron karrocën

Më pas ndalemi në Kavajë, në shtëpinë e zotit Hamit Shaba, një 80 vjecar, i cili prej 4 vitesh, është i paralizuar. Vajza e tij ka drejtuar në redaksinë tonë një kërkesë për një karrocë dhe ne ia realizojmë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *