3-vjeçarja me sëmundjen e rrallë, nëna: Lutje shqiptarëve për ta shpëtuar! – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

3-vjeçarja me sëmundjen e rrallë, nëna: Lutje shqiptarëve për ta shpëtuar!

Malvina Dani është vetëm 3 vjeç dhe po shuhet dita ditës. Vogëlushja nga Lezha vuan nga një sëmundje e rrallë autoimune dhe ka nevojë urgjente për trajtim jashtë vëndit Prindërit e saj janë në gjendje të mjerueshme dhe nuk kanë asnjë mundësi për trajtimin e vajzës. Trajtimi i Malvinës kushton 20.000 € dhe duhet bërë jashtë vendit. “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe” bëjnë apel për të ndihmuar 3 vjacren të jetojë dhe kanë hapur edhe një “gofoundme” për të mbledhur kontribute për këtë rast.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *