“20 mijë netë gjumë”, Rama merr dhuratë një jastëk: Qenka për të sjellë Lulin këtu! – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“20 mijë netë gjumë”, Rama merr dhuratë një jastëk: Qenka për të sjellë Lulin këtu!

Kryeministri Edi Rama është ndalur sot për një vizitë në Rehovë të Kolonjës, ku është njohur nga afër me bukuritë dhe traditat e ruajtura ndër vite nga banorët e fshatit.

Teksa kryebashkiaku i Kolonjës, Erjon Isai i bënte një prezantim të historisë së këtij fshati, Rama nuk i kurseu komplimentat, ndërkohë që u suprizua me një dhuratë.

Pikërisht një jastëk, ndërsa Rama nuk i kurseu batutat.

Sipërmarrësi: Zoti Kryeministër, ju kam sjell një jastëk

Rama: Po jastëku duhet

Sipërmarrësi: Do thoni ju se pse një jastëk! Kjo është për Nikon. E kam shkruar aty, “Ne kemi zemër për fëmijë

Rama: 20 mijë netë gjumë, qenka për të sjellë Lulin këtu
Qeshin të pranishmit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *