Video virale/Çfarë bëri Brisi gjatë negociatave për president? – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Video virale/Çfarë bëri Brisi gjatë negociatave për president?

Këto ditë kanë nisur negociatat mes socialistëve dhe opozitarëve për kanditatë për presidentin e republikës. Brisi, ish-drejtoresha e tatimeve, me anë të një videoje në rrjetet sociale, ka treguar me ironi, se ka marrë fara dhe po ndjek procesin

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *