Ku*varë Bordellosh duan të mbajnë Presidencen/ Kujt i drejtohet Kujtim Gjuzi – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Ku*varë Bordellosh duan të mbajnë Presidencen/ Kujt i drejtohet Kujtim Gjuzi

Këto ditë kanë nisur negociatat mes socialistëve dhe opozitarëve për kanditatë për presidentin e republikës.

Në të njejtën kohë Kujtim Gjuzi ka bërë një status në facebook, ku nuk ka kursyer as ofendimet për emrat e kandidatëve, që kanë dalë në media.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *