Stop – SPAK e BKH/ Sa dhe si i kuptojne qytetaret institucionet e drejtesise! (03 shtator 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – SPAK e BKH/ Sa dhe si i kuptojne qytetaret institucionet e drejtesise! (03 shtator 2019)

Sot në mesditë u mblodh komisioni hetimor parlamentar për shkarkimin e kreut të shtetit Ilir Meta. Ambasada amerikane ka vijuar të shpjegojë përmes videosh, sesi do të funksionojë reforma në drejtësi, Spak dhe BKH. Pikërisht për këtë, Renaldo u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur, se cfarë kuptojnë me Spak e BKH.Shumica dinë, se do të ndëshkohen politikanët e korruptuar, por vetëm kaq.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *