Stop-kamera e fshehtë/ Seks dhe dhurata për provimet e Universitetit. – Stop
KAMERA E FSHEHTE

Stop-kamera e fshehtë/ Seks dhe dhurata për provimet e Universitetit.

Emisioni “Stop” sjell sonte një tjetër skandal, përmes kameras së fshehtë.

Auditoret e Universitetit dhe mënyra sesi merren provimet në to, do të jenë në qendër të skandalit. “Stop” ka dokumentuar me zë dhe figurë, sesi pedagogu i kërkon një studenteje raport intim, në këmbim të marrjes së provimeve. Jo vetëm lëndën e tij, por nëse vajza është e gatshme, për atë që i kërkon profesori, ai do t’ia zgjidhë të gjitha provimet, duke korruptuar edhe kolegët me njohje e dhurata.

Për cilin universitet dhe pedagog bëhet fjalë…?!

Gjithcka do të zbardhet sonte në mbrëmje në ekranin e TV Klan, në orën 20.10.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *