Rama: Lagjja “Rilindja” në Fushë-Krujë pas tërmetit, afër fundit – Stop
Lajme, Të Gjitha

Rama: Lagjja “Rilindja” në Fushë-Krujë pas tërmetit, afër fundit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme duke postuar video nga lagjja e “Rilindjes” në Fushë-Krujë.

Po ashtu Rama ka bërë me dije që pas tërmetit të 26 nëntorit, punës po i afrohet fundi.

“Mirëmëngjes dhe me punën e palodhur ndërtimore për lagjen e Rilindjes në Fushë-Krujë që po i afrohet fundit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *