Mësuesit dhe morali, që u japin nxënësve. 17 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Mësuesit dhe morali, që u japin nxënësve. 17 prill 2018

Një mësuese me emrin Marjeta nga Gjirokastra shfaqet duke goditur fizikisht një nxënës. Mësuesja e bio-kimisë në gjimnazin “28 nëntori” në Burrel, Flutura Zeneli u thotë, nxënësve, se mund të kenë pirë drogë. Në Lezhë mësuesja Donika Haxher u thotë, nxënësve, se ky është një popull prostitutë. Janë këto disa nga videot, që kanë mbërritur në redaksinë e emisionit “Stop” dhe tregojnë realitetin e padenjë të auditoreve në institucionet tona të arsimit.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *