Bulqizë, aksidenti flagrant dhe dritë-hijet e hetimit të mangët. 17 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Bulqizë, aksidenti flagrant dhe dritë-hijet e hetimit të mangët. 17 prill 2018

Emiliano Lami, nga Bulqiza tregon për “Stop”,sesi iu aksidentua djali, Marioli, ndërsa ishte jashtë me shokët. Emiliano rrëfen, se djali shpëtoi nga vdekja, por aksidenti nuk u hetua nga komisariati i Bulqizës dhe prokuroria e Peshkopisë.”Stop” ka në dorë një parafango makine të një automjeti Nisan fuoristradë, por policia nuk e administron si provë. Prokurori i cështjes, Rifat Kojku thotë, se për rastin është bllokuar një makinë, ndërsa provën e re duhet ta dorëzojë OPGJ, Artur Braho.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *