Kush eshte Bad Spenseri i vertete ne PD dhe perdorimi i Tires pa copyright-Stop-7 Tetor 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Kush eshte Bad Spenseri i vertete ne PD dhe perdorimi i Tires pa copyright-Stop-7 Tetor 2021

Gjatë foltores së ish kryeministrit Berisha dje në Gjirokastër, një qytetar nga Tepelena e quajti Berishën si Bad Spenserin e Shqipërisë.Por në sallën e parlamentit, kreu demokrat Basha vendosi sot të tregojë, se kush është Bad Spenseri i vërtetë. Ai u cua në foltoren e Parlamentit, ndërsa fliste ministrja Ogerta Manastirliu, duke detyruar ndërhyrjen e gardës. Më pas, në fjalën e tij, Basha përdori disa herë personazhin e emisionit “Stop”, Tiren e sanatoriumit, për të thirrur me këtë emër, kryeministrin Rama dhe zëvendësin e tij Ahmetaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *