“Kur erdhën forcat e Kosovës, ne e kishim fikur zjarrin”, mohoi ndihmën nga Kosova, kryebashkiaku i Kukësit bëhet “meme” në rrjet (FOTO) – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Kur erdhën forcat e Kosovës, ne e kishim fikur zjarrin”, mohoi ndihmën nga Kosova, kryebashkiaku i Kukësit bëhet “meme” në rrjet (FOTO)

Deklarata kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjici ku shprehet se zjarri mbi tunelin e Kalimashit ishte neutralizuar kur erdhën forcat ushtarake dhe zjarrfikëset nga Kosova është duke bërë xhiron e rrjetit.

“Patjetër, erdhën në ndihmë vëllezërit tanë të Kosovës, por kur erdhën ishte neutralizuar zjarri”, u shpreh kryebashkiaku i Kukësit në një intervistë.

Ndërkohë që ishte vetë Gjici i cili kërkonte ndihmë si nga Kosova ashtu dhe nga qeveria shqiptare për forcat zjarrëfikëse.

Ndërsa nuk kanë munguar memet në rrjetet sociale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *