“Nuk ka kohë për pushim”, Taulant Balla merr drejtimin e rulit dhe shtron rrugën me asfalt (FOTO)

Deputeti socialist Taulant Balla këtë të enjte ka inspektuar punimet e rrugëve në qarkun e Elbasanit.

Në një foto të publikuar nga vetë ai në rrjetet sociale, shfaqet teksa ka marrë ka marrë drejtimin e rulit në një rrugë që po asfaltohet.

“Nuk ka kohë për pushim”, shkruan Balla krah fotos së publikuar.

Të Fundit