Denoncimi i Stop/ Rama: Të prangoset ky personazh i turpshëm! – Stop
KLIPET

Denoncimi i Stop/ Rama: Të prangoset ky personazh i turpshëm!

Sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi” Tire Alldervishi mori sot masën e sigurisë “arrest me burg”.Kryeministri Rama reagoi sot për rastin, duke përgëzuar investigimin e emisionit “Stop”“Stop” dhe duke thënë, se ishte një ngjarje e turpshme dhe e vacuar, pasi cdo pyll ka derrat e vet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *