Denoncimi/ harbuteria e shefit te komisariatit Shkoder me gazetaren-Stop-30 Shtator 2021 – Stop
Të Gjitha

Denoncimi/ harbuteria e shefit te komisariatit Shkoder me gazetaren-Stop-30 Shtator 2021

Për problemin e amzës së korrigjuar, i drejtohemi Zyrës Vendore Arsimore, që bën legalizimet, dhe na thuhet, që për këtë cështje, të interesuarit duhet t’i drejtohen gjykatës.Nga ana tjetër në 15 shtator 2021, Mirand Pali ka bërë denoncim tek OPGJ Fadil Hotaj, ndaj ne drejtohemi në komisariatin e policisë Shkodër.Në këtë institucion, ku sic treguam pak ditë më parë,hynin e dilnin makina me targa false e pa targa, drejtuesi Paulin Cupi sillet në mëyrë harbute me gazetaren, duke e nxjerrë jashtë grupin e xhirimit, pa i dhënë përgjigje për problematikën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *