Basha shperthen ndaj Rames: Je me keq se Berisha! – Stop
KLIPET

Basha shperthen ndaj Rames: Je me keq se Berisha!

Sot u mbajt seanca parlamentare dhe në nisje të saj, kreu demokrat Basha ofendoi nga vendi deputetin Eduard Shalsi, që kishte marrë fjalën në foltore.Kaq u desh, që të niste një debat pa fund mes kreut të shumicës Edi Rama dhe atij të opozitës Lulzim Basha.Përgjatë replikave nuk kanë munguar akuzat serioze të ndërsjellta, por edhe batutat mes dy liderve politikë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *