Audio: Voto Luciano Bocin, të kesh një mik në Universitet, kështu funksionon-Stop-13 Prill 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Audio: Voto Luciano Bocin, të kesh një mik në Universitet, kështu funksionon-Stop-13 Prill 2021

Një status në facebook i Petrit Vasilit udhëzon elektoratin në Vlorë, që të votojë vajzat e veta, duke faktuar kështu prishjen mes LSI-së dhe Luan Ramës, që kryeson listën e kësaj force politike në Vlorë. Pak ditë më parë edhe Monika Kryemadhi tha, se poezitë do t’ia linte Luan Ramës.”Stop” ka siguruar një audio, ku dëgjohet një vajzë nga stafi elektoral i Luciano Bocit, që i kërkon votën një studenteje, në mënyrë, që të ketë një mik në Universitet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *