2 marsi i Metës/ Pasi shpërndau parlamentin, i pret dorën kujtdo që prek votën-Stop-2 Mars 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

2 marsi i Metës/ Pasi shpërndau parlamentin, i pret dorën kujtdo që prek votën-Stop-2 Mars 2021

Sot mbushet një vit nga tubimi i organizuar nga presidenti Meta në shesh, ngaku deklaroi edhe shpërndarjen e parlamentit. Por një gjë e tillë nuk ndodhi.Ndërsa mbrëmë gjatë një interviste televizive Meta tha, se do t’i pritet dora në sheshin “Skënderbej” kujtdo, që prek një votë në 25 prill, duke nisur nga Monika, Luli dhe Edi.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *