Xhelozia/ 32 vjeçari i thyen telefonin të dashurës dhe e rreh në mes të Tiranës – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Xhelozia/ 32 vjeçari i thyen telefonin të dashurës dhe e rreh në mes të Tiranës

Një 32 vjeçar është arrestuar në Tiranë për dhunë në familje. Sipas policisë, i riu i ka thyer telefonin të dashurës dhe e ka dhunuar.

Nuk dihen se cilat kanë qenë arsyet që kanë nisur debatin mes tyre.

“A. C., 32 vjeç, banues në Tiranë, për veprat penale “Shkatërrimi i pronës” dhe “Dhuna në familje”, pasi i ka thyer telefonin të dashurës dhe ka ushtruar dhunë ndaj saj”, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *