Xhelal Mziu beson verbërisht exit-poll, shokohet nga rezultati i votimeve. – Stop
KLIPET

Xhelal Mziu beson verbërisht exit-poll, shokohet nga rezultati i votimeve.

Xhelal Mziu, drejtuesi politik i PD-së në Dibër thotë, se është shprehur i shokuar nga rezultati i zgjedhjeve dhe nuk e kupton, se cfarë ka ndodhur. Janë këto disa nga episodet zgjedhore, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *