STOP-EMISIONI 166(Sezoni 6) 26 Prill 2021- Per te qare e per te qeshur nga zgjedhjet e 25 prillit! – Stop
STOP

STOP-EMISIONI 166(Sezoni 6) 26 Prill 2021- Per te qare e per te qeshur nga zgjedhjet e 25 prillit!

Një ditë pas zgjedhjeve, zyra e një punonjësi ka ndryshuar flamur, nga ai i PD-së, në të PS-së, pasi rezultati i zgjedhjeve përafërsisht u kuptua.Ambasadorja amerikane Juri Kim ishte mbrëmë në shkollën “Vasil Shanto”, ku u kërkoi komisionerëve demokratë, që të hiqnin tutat me numrin e partisë dhe t’i vishnin ato mbrapsht.Xhelal Mziu, drejtuesi politik i PD-së në Dibër thotë, se është shprehur i shokuar nga rezultati i zgjedhjeve dhe nuk e kupton, se cfarë ka ndodhur. Janë këto disa nga episodet zgjedhore, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *