Ambasadorja Yuri Kim “zhvesh” komisioneret e PD. – Stop
KLIPET

Ambasadorja Yuri Kim “zhvesh” komisioneret e PD.

Një ditë pas zgjedhjeve, zyra e një punonjësi ka ndryshuar flamur, nga ai i PD-së, në të PS-së, pasi rezultati i zgjedhjeve përafërsisht u kuptua.Ambasadorja amerikane Juri Kim ishte mbrëmë në shkollën “Vasil Shanto”, ku u kërkoi komisionerëve demokratë, që të hiqnin tutat me numrin e partisë dhe t’i vishnin ato mbrapsht.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *