Vlora ne kaos/ Rruge te prishura e plehra, pensionisti italian ngre alarmin-Stop-8 Qershor 2021 – Stop
Të Gjitha

Vlora ne kaos/ Rruge te prishura e plehra, pensionisti italian ngre alarmin-Stop-8 Qershor 2021

Në prag të sezonit turistik dhe kur vendi ynë pret një bum turistësh edhe për shkak të përmirësimit të situatës së covid 19,Vlora duket më kaotike se kurrë. Rrugë të pashtruara e plehra është ajo, që ofron qyteti bregdetar. Një pensionist italian, që prej më shumë se një viti jeton në Vlorë, tregon problematikën, duke dhënë edhe shembuj, se edhe kur bashkia zgjidh ndonjë problem, ai mbetet gjysmak dhe vetëm në sipërfaqje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *