Video/ Televizioni serb imiton Edi Ramën: Mirëmbrëma, Kosova është e pavarur! – Stop
Bota, Lajme, Të Gjitha

Video/ Televizioni serb imiton Edi Ramën: Mirëmbrëma, Kosova është e pavarur!

Një televizion i Serbisë, përkatësisht i njohuri B92, ka qarkulluar këto ditë një video të emisionit satirik dhe politik më të ndjekur në vend, 20 minuta, ku një aktor vendas ka imituar kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

Aktori që imiton Edi Ramën shprehet: Mirëmbrëma, Kosova është e pavarur!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *